Zaznacz stronę
Potwierdzamy Twój zapis! Do 10 minut na podany adres e-mail wyślemy wiadomość. W międzyczasie sprawdź ofertę którą dla Ciebie przygotowaliśmy:

Wprowadź produkt na rynek

Jeśli stwierdzisz, że książka jest do bani zwrócę Ci 29zł – mało tego dodam Ci drugie 29zł za Twój stracony czas. Książka naprawdę jest bardzo dobra:) P.S. Oferta tylko dla osób z newslettera no i jedna osoba może kupić w promocji 1 książkę. Pamiętaj daj mi znać w ciągu 48h. Pamiętaj do tej promocji stosujemy zasadę fair play.

W tej książce zawarłem całą swoją wiedzę o marketingu, nie ukrywam że już kilka osób ją widziało i dało niesamowity feedback – co jest chyba najlepszym dowodem na to że ta książka to nie gniot 🙂

Wierzymy że ta książka zrewolucjonizuje Twój biznes!

10 rozdziałów przepełnionych najpotrzebniejszą wiedzą, opatrzoną illustracjami oraz wideo!

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat marketingu/sprzedaży w internecie wytłumaczę to krok po kroku 🙂 

Interaktywny ebook

Sam tekst to za mało! Poza tym średnio u mnie z pisaniem:) Dlatego e-book jest wyposażony w filmy wideo! 

Liczby i mięso

W tej publikacji podjąłem się ciężkiego tematu, który zawsze jest pomijany przez wszystkich – zaprezntowałem konkretne liczby! 🙂 

Uniwersalność

Nie ważne w jakiej branży działasz lub w jaki sposób sprzedajesz produkty (stacjonarnie/internetowo) znajdziesz coś dla siebie.

Grupa wsparcia

Zostaniesz zaproszony do grupy na Facebooku gdzie w razie problemów otrzymasz nasze wsparcie. 

Mnóstwo materiałów dodatkowych

Dostaniesz gotowe schematy działania, checklisty, zadania do wykonania. Otrzymasz również nasze wsparcie oraz dostęp do strony z narzędziami omawianymi w książce.

Przydatne narzędzia

Dowiesz się jakie narzędzia zwiększają sprzedaż. Które mechanizmy warto wykorzystać aby dotrzeć do odbiorców naszego produktu oraz jak tworzyć biznesowe chatboty.

Case

Zobaczysz krok po kroku moje wprowadzenie na rynek gdzie w ciągu 1 dnia sprzedałem 1000 sztuk produktu. Z marżą 39 zł na każdej sztuce.

Poznaj opinie czytelników!

Masz działający e-biznes?

Sprawdź jak z minimalnym wkładem czasu i pracy stworzyliśmy, przetestowaliśmy i sprzedaliśmy produkt:) Wszystko to według metody opisanej w tej książce.

Spis treści:

Autor książki:

Cześć!

Jestem Mateusz! Od 10 lat prowadzę szkolenia IT. Pracowałem na uczelni, prowadziłem kampanie reklamowe największych sklepów internetowych, a obecnie zajmuje się tworzeniem wideo kursów. Masz gwarancję, że w tym kursie znajdziesz prakatykę popartą wiedzą 🙂

Dalej nie przekonaliśmy Cię do zakupu? 

Pobierz za darmo jeden dział z książki 

i zobacz jak to wszystko wygląda od środka: