Zaznacz stronę

Naucz się jednego z najpopularniejszych języków programowania – Pythona!

Programowanie w języku Python

Zapisz się na listę oczekujących

Zapisując się na listę otrzymasz możliwość kupna kursu w o wiele niższej cenie w dniu premiery oraz otrzymasz powiadomienie jako pierwszy/a

Zapis na listę nie zobowiązuje do zakupu pakietu.

Wzrost popularności języka Python

Python jest jednym z języków programowania wysokiego poziomu ogólnego przeznaczenia. 

Zdominował takie dziedziny jak data science czy machine learning. Pozwala także na tworzenie aplikacji internetowych (np. framework Django, Flask, Dash). 

Czego się nauczysz?

Konfiguracji środowiska programistycznego

fundamentów języka Python

Pracy ze środowiskiem Anacondy

Struktur danych

Pracy z programem Spyder

Instrukcji i kontroli przepływu programów

Ponadto:

 • zapisu/odczytu z/do pliku
 • czym są funkcje
 • wyrażenia lambda
 • pracy z modułami i pakietami
 • generowania własnych modułów i pakietów
 • podstawowych pakietów wbudowanych w język Python
 • tworzenia własnych programów
 • podstaw programowania obiektowego
 • przeprowadzania testów jednostkowych

Wszechstronność Zastosowań

Języka Python możemy używać na bardzo wielu poziomach. Czy to u siebie w domu, w biurze, czy uruchamiając skrypty w chmurze. W połączeniu z mnogością zastosowań i doskonałym zestawem narzędzi takich jak PyCharm, Spyder, Jupyter Notebook, Zeppelin, IPython i innymi bibliotekami środowisko pracy w Pythonie wyróżnia się wydajnością, produktywnością i doskonałą elastycznością.

Instruktor: Paweł Krakowiak Data Scientist, Securities Broker

Miłośnik nowych technologii typu open source w obszarach analizy danych, uczenia maszynowego, big data, sztucznej inteligencji czy rozwiązań chmurowych. 

Absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

 Od 2015 roku posiadacz licencji maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do czynności doradztwa inwestycyjnego. Z doświadczeniem w kilku instytucjach finansowych, m. in. w domu maklerskim, fundacji Giełdy Papierów Wartościowych czy w banku w dziale ryzyka kredytowego. Wykładowca w Fundacji GPW prowadzący szkolenia z zakresu analizy technicznej, finansów behawioralnych i zasad zarządzania portfelem instrumentów finansowych. 

Z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej.

 Na koncie kilkadziesiąt wystąpień publicznych o tematyce rynków finansowych, analizy danych czy szeroko pojętego uczenia maszynowego.

 Główne obszary zainteresowań to sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, uczenie głębokie i rynki finansowe.

Język Python świetnie nadaje się do przetwarzania, przygotowania, analizy i modelowania danych. Został stworzony z myślą o prostocie. Dzięki temu jest przyjazny dla początkujących programistów i jest jednym z najczęściej rekomendowanych języków programowania na początku przygody z IT.

Na przestrzeni ostatnich lat i rosnącej popularności sztucznej inteligencji Python wyrósł na gwiazdę w tym sektorze. Powstało sporo potężnych bibliotek do machine learningu, czy deep learningu. Przykładem może być stworzona przez Google biblioteka Tensorflow. Platforma GitHub z kolei podała, iż w 2019 roku język python uplasował się na drugiej lokacie pod względem popularności wśród wszystkich języków programowania.

Pełny spis lekcji:

 Czas trwania – 16 h

   

  Profesjonalne podejście. Bardzo konkretna wiedza do natychmiastowego odpalenia własnej strony! Polecam!

  Arkadiusz Sawczuk – Porady finansowe

  Polecam, profesjonalnie i przystępnie przekazana wiedza. Zastosowałam poprawki do swoich dwóch stron wyniki były bardzo pozytywne, Mateusz czyni cuda!

  Monika Biegun – Drogeria

  Właścicielem marki jest ITBT Mateusz Grabowski ul. Zygmunta Starego 1/3 44-100 Gliwice NIP: 631-227-39-46