Zaznacz stronę

O nas

O firmie Juraszek&Greń

Jesteśmy nową firmą w branży księgowo-podatkowej, ale posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rozliczania podatków, prowadzenia obsługi płacowo-kadrowej oraz księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, co w połączeniu z naszym entuzjazmem i świeżym, innowacyjnym podejściem do klienta sprawi, że współpraca z nami będzie przyjemna i zadawalająca.

 

 

 

Agnieszka

Nazywam się Agnieszka Juraszek. Ukończyłam Wyższą Szkołę Bankowości i Finansów o specjalizacji: rachunkowość i finanse. Kilkuletnia praca w biurze rachunkowym pozwoliła zdobyć duże doświadczenie w księgowości, kadrach i płacach. Jestem osobą energiczną i optymistyczną. Uważam, że nie ma problemu którego nie można rozwiązać, czasami tylko wymaga on od nas większego skupienia i zaangażowania. Stawiam sobie jasne cele bo każdy człowiek ma wpływ na to jak będzie wyglądało jego życie.

Bożena

Nazywam się Bożena Greń. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Katowicach o kierunku: finanse przedsiębiorstw. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w biurze rachunkowym, gdzie do moich obowiązków należało prowadzenie księgowości uproszczonej małych i średnich firm, rozliczanie podatku VAT, obsługa z zakresu ubezpieczeń społecznych  oraz kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Ponadto przez okres 2 lat pracowałam w korporacji branży motoryzacyjnej na stanowisku specjalisty ds. personalnych, gdzie poznawałam procedury procesów HR oraz wzbogacałam wiedzę z obsługi kadrowej. Wolny czas wykorzystuję na spacery lub wycieczki w góry, ale także jeśli znajdzie się okazja lubię chodzić na koncerty czy spektakle teatralne. Interesują mnie  muzyka, teatr, podróże.  🙂  

Skontaktuj się z nami

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Telefon

693 167 075

Media społecznościowe