Zaznacz stronę

Super! Do 10 minut na podany adres e-mail wyślemy PDF z listą hurtowni, oczekując sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie 🔥🤯 

Totalny Dropshipping pełne szkolenie

Mam pomysł na biznes ale nie wiem co dalej…” 

Dowiedz się jak zacząć, stworzyć sklep, zaplanować kampanie i sprzedawać z niebywałym zyskiem – wszystko w modelu Dropshippingowym.

Tylko dla pierwszych 200 osób cena promocyjna.

ostatnie dni promocji. Cena jednorazowo brutto – zawiera 23% VAT. Dostęp do kursu nieograniczony czasowo. 

Czego się dowiesz?

  • Pokaże Ci jak zrobić DROPSHIPPING, który działa i jest zautomatyzowany
  • Zaplanujemy schemat od wybrania produktu aż po reklamę i sprzedaż
  • Pokażę Ci moje schematy i sposoby na zwiększanie konwersji
  • Otrzymasz 100% praktycznej wiedzy

Słowem wstępu w świat Dropshippingu:

Zalety dropshippingu

Wady dropshippingu

Zarządzanie treścią

Pokażemy Ci jak wypromować swój produkt, nie jest to łatwe, ale są pewne sprawdzone schematy które jeśli dobrze zastosujesz przyniosą efekty.

Sklep i integracja

Wiele kursantów obawia się czy dadzą sobie radę od strony technicznej, spokojnie już o to zadbaliśmy przygotowując specjalne moduły wideo!  

Kampania reklamowa

Reklama to inwestycja nie wydatek ale to nie znaczy, że nie możemy jej ustawiać jak najlepiej i optymalizować kampanii aby przynosiła jak najwięcej zysków to również omówimy! 

Przykładowe wyniki

Zobacz opinie pierwszych uczestników szkolenia:

Analiza i optymalizacja

W trakcie wyzwania oprócz materiałów do przerobienia, będę pokazywał działanie narzędzi do dropshippingu, razem z grupą będziemy obserwowali specjalnie przygotowany na tą okazję nowy biznes, a jeśli wyrazisz zgodę będziemy mogli przedyskutować również nad Twoim. Zapewniam, że nie będzie nudy 🙂

Budowanie marki i relacji z klientami

Oprócz spraw technicznych i optymalizacji kampanii pokażemy Ci jakie treści dostosowywać do Twoich odbiorców, zasugerujemy kanały komunikacji z klientem oraz retorykę jaką warto będzie zastosować w danej branży.

Zarządzanie w dropshippingu nie musi być uciążliwe i niestabilne

Pamiętaj, że z odpowiednią wiedzą, przykładami i sprawdzonymi technikami drop może zostać nawet Twoim dochodem praktycznie pasywnym, automatyzujemy i integrujemy wszystko tak aby cały nas biznes działał zasadą pareto

Pamiętaj, kto się nie uczy ten się cofa! Czekamy na Ciebie 🙂