Zaznacz stronę

Dropshipping Premium zapisz się na szkolenie i odbierz mega promocje

Mam pomysł na biznes ale nie wiem co dalej…” 

Poznaj pełne szkolenie premium Dropshipping – dowiedz się jak zacząć, stworzyć sklep, zaplanować kampanie i sprzedawać z niebywałym zyskiem – na każdym etapie Ci pomożemy, tylko zarezerwuj sobie miejsce.

Zapisz się na listę oczekujących dla specjalnej okazji.

  Bez zobowiązań, z gratisami i dodatkowymi schematami

  • Specjalna cena dla pierwszych 100 osób. 57% 57%

Zostało 46 miejsc.

Dlaczego warto się zapisać?

  • Jako pierwszy otrzymasz informacje o starcie szkolenia oraz niesamowicie dobrą promocję
  • Otrzymasz 100% praktycznej wiedzy
  • Zmobilizuję Cię to do stworzenia swojego e-biznesu

Nie ukrywamy, że liczba miejsc jest mocno ograniczona. Chcemy pracować w zwartej, dynamicznej grupie czego wymaga biznes w Dropshippingu. Dlatego zapisz się już teraz jeśli widzisz formularz poniżej, żeby zostać na liście oczekujących i zarezerwować tym miejsce – pamiętaj to nie jest zobowiązujące to Ty zadecydujesz czy chcesz wziąć udział w szkoleniu.

I Filar – Wybór zwycięzcy

Wybór odpowiedniego produktu nie rzadko zabiera mnóstwo czasu, ja pokażę Ci techniki dzięki którym łatwiej znajdziesz swój złoty graal sprzedaży. Wykorzystamy do tego sprawdzone narzędzia i przeprowadzimy analize rynku.

II Filar – Strona lądowania

Sklep czy pojedyncza strona typu landing page? Wiem, że może to zabrzmieć jak czarna magia, ale bez paniki! 🙂 Twoje produkty muszą być sprzedawane w miejscu w którym każdy potencjalny klient będzie wręcz pochłonięty prezentacją produktów i ja Ci w tym pomogę. .

III Filar – Podbij rynek

Śpiewać każdy może… tworzyć reklamy również, ale jak robić to jak zawodowi marketerzy? Poprowadzę Cię przez świat promocji gdzie poznasz wszystkie czynniki wpływające na reklamę i zobaczysz jak je konfigurować.

IV Filar – Skalowanie produktu

Tysiące sprzedanych produktów w ciągu tygodnia, czy to jest możliwe? Jasne! O skalowaniu i analizie sprzedaży porozmawiamy w ostatnim module szkolenia. Poniżej tłumacze również wady i zalety takiego systemu sprzedażowego, zapraszam do zapoznania się 🙂

Uczestników poprzedniej edycji

zł/msc na projekty i schematy zawarte w tym szkoleniu

Dni ciężkiej pracy i nauki!

Zdobądź sukces z nami – ciężko, do celu

Każdego z kursantów mobilizujemy do ciągłej aktywności, dropshipping to dynamiczna forma sprzedaży i  bez tego nie utrzymasz się na rynku.

Zalety dropshippingu

Wady dropshippingu

Zarządzanie treścią

Pokażemy Ci jak wypromować swój produkt, nie jest to łatwe, ale są pewne sprawdzone schematy które jeśli dobrze zastosujesz przyniosą efekty.

Sklep i integracja

Wiele kursantów obawia się czy poradzą sobie radę od strony technicznej, spokojnie już o to zadbaliśmy przygotowując specjalne moduły wideo!  

Kampania reklamowa

Reklama to inwestycja nie wydatek ale to nie znaczy, że nie możemy jej ustawiać jak najlepiej i optymalizować kampanii aby przynosiła jak najwięcej zysków to również omówimy! 

Czy warto inwestować w to szkolenie?

 

 O tym czy warto inwestować w moje szkolenie możesz się dowiedzieć z opinii poniżej. Natomiast dropshipping jest światem niezwalniających zmian. I uczyć się muszą analizować rynek nawet najwięksi wyjadacze. Warto to robić to z głową w uschematyzowany sposób aby nie powtarzać tych samych błędów i niedziałających technik.

 

Przykładowe wyniki

Gwarancja zadowolenia, to szkolenie będzie zawierać całe moje 10 letnie doświadczenie w sprzedaży 

Tajne dane którymi nie dziele się publicznie, będą duże sukcesy, ale również i wpadki. Każdy przykład będzie rozpracowywany na relacjach live.

Jeśli jednak stwierdzisz że Dropshipping nie jest dla Ciebie, spokojnie masz 14 dni od startu szkolenia na rezygnacje bez podawania powodu

Zobacz opinie pierwszych uczestników szkolenia:

Analiza i optymalizacja

W trakcie wyzwania oprócz materiałów do przerobienia, będę pokazywał działanie narzędzi do Dropshippingu, każdy z uczestników będzie miał możliwość obserwowania specjalnie przygotowanych na tą okazję nowych biznesów, a jeśli wyrazisz zgodę będziemy mogli przedyskutować również nad Twoim. Zapewniam, że nie będzie nudy 🙂

Budowanie marki i relacji z klientami

Oprócz spraw technicznych i optymalizacji kampanii pokażemy Ci jakie treści dostosowywać do Twoich odbiorców, zasugerujemy kanały komunikacji z klientem oraz retorykę jaką warto będzie zastosować w danej branży.

Zarządzanie w Dropshippingu nie musi być uciążliwe i niestabilne

Pamiętaj, że z odpowiednią wiedzą, przykładami i sprawdzonymi technikami drop może zostać nawet Twoim dochodem praktycznie pasywnym, automatyzujemy i integrujemy wszystko tak aby cały nas biznes działał zasadą pareto!

Pamiętaj, kto się nie uczy ten się cofa! Czekamy na Ciebie 🙂