Zaznacz stronę

Wprowadź produkt na rynek – darmowy dział

Po co nam potrzebny numer telefonu? Jeśli wyrazisz chęć chętnie skontaktujemy się z Tobą aby skonsultować postępy, podpowiedzieć które szkolenia warto przerobić w wybranym biznesie + przygotujemy jakąś ciekawą promocję 🙂

Pobierając plik i zapisując się na nasz newsletter akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową materiałów szkoleniowych oraz promocyjnych. Możesz zrezygnować w każdym momencie, chociaż wtedy dużo może Cię ominąć .

W tej książce zawarłem całą swoją wiedzę o marketingu, nie ukrywam że już kilka osób ją widziało i dało niesamowity feedback – co jest chyba najlepszym dowodem na to że ta książka to nie gniot 🙂

Mnóstwo materiałów dodatkowych

Dostaniesz gotowe schematy działania, checklisty, zadania do wykonania. Otrzymasz również nasze wsparcie oraz dostęp do strony z narzędziami omawianymi w książce.

Przydatne narzędzia

Dowiesz się jakie narzędzia zwiększają sprzedaż. Które mechanizmy warto wykorzystać aby dotrzeć do odbiorców naszego produktu oraz jak tworzyć biznesowe chatboty.

Case

Zobaczysz krok po kroku moje wprowadzenie na rynek gdzie w ciągu 1 dnia sprzedałem 1000 sztuk produktu. Z marżą 39 zł na każdej sztuce.