Zaznacz stronę

30 dniowy kurs

Nie jesteś jeszcze pewny/a? Zakup dostęp do 1/4 szkolenia za jedyne 99 zł. Jeśli zdecydujesz że ten kurs jest dla Ciebie otrzymasz możliwość dokupienia pełnego dostępu.

Wykup częściowy dostęp do 30 dniowego szkolenia:

Główne założenia

Poznaj z nami krok po kroku Social Selling, od procesu analizy do wdrażania i sprzedawania:

Czy socjal media sprzedają?

Ja postawiłbym inne pytanie czy jest inny sposób na growth hacking niż socjal media?

Twoi fani i obserwatorzy..

…to aktywa finansowe! Baza klientów którą stworzymy podczas Twojego udziału w kursie będzie Ci niezwykle potrzebna.

Analiza procesu zakupu

Czy zakupy które oferuje Twój biznes są łatwe i przyjemne dla odbiorcy? Może brakuje jakiś płatności lub innej metody zamówień? Zoptymalizujemy koszyk pod twoją branże!

Psychologia sprzedaży na Facebooku

Czy na Facebooku można cokolwiek sprzedać? Czy liczba lajków ma wpływ na skuteczność sprzedaży? Zobacz przykłady poniżej 🙂

Posty generujące miliony

Posty mają za zadanie wzbudzenie zainteresowania, zaangażowania, zaufania no i co najważniejsze mają wygenerować sprzedaż – my uczymy jak je robić.

Autorskie metody

Poznasz metody które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. 3 dniowa promocja, schematy lejków i ustawienia chatbota tylko dla moich kursantów

Startujemy już 12 stycznia

Wejdź w nowy rok wraz z mocnym postanowieniem – nauczę się stosować social selling! Początek 2020 roku będzie mocnym kopem dla Twojego biznesu wzrośnie sprzedaż, zasięgi, rozpoznawalność marki – jeśli nie zwrócimy Ci pieniądze, chociaż wiemy że nie będzie takiej potrzeby 🙂

Zadowolonych klientów

Przetestowanych branż

%

O tyle procent udało nam się zwiększyć sprzedaż u niektórych naszych klientów

Zobacz 140 fanów było a jaki zasięg.

Jest to pierwszy dzień działań podczas szkolenia. Zero wydatków na reklame tylko 2 przemyślane posty – a to był dopiero test!

Schemat chatbota sprzedającego min. 4 produkty

2020 Będzie rokiem Social Sellingu

Instagram, LinkedIn a może dalej Facebook? Gdzie wydasz najwięcej pieniędzy? Ten kurs jest oparty na sprzedaży związanej z wykorzystaniem Facebooka jednak te reguły, metody, schematy działają wszędzie. Nie przegap i zapisz się na tą edycję szkolenia. 

Zobacz co o moich szkoleniach myślą inni:

Razem możemy wiele!

Zobacz poniżej. Towar za ok. 300-450zł z wysoką marżą. Jednak będę szczery w 1 dzień nie da się zrobić takiego wyniku ale spokojnie podczas tego szkolenia mamy ich aż 30 😉

Odpowiedzi na Twoje pytania

Czemu aż 30 dni?

To jest dopiero pierwszy krok! 🙂 A tak naprawdę to social selling jest na pozór bardzo wymagającym procesem, w końcu prawie każdy ma stronę biznesu na Facbooku, Instagramie lub w innych mediach społecznościowych. Rzecz w tym żebyśmy nauczyli się z nich korzystać, analizować ruch i adaptować się do dynamicznych zmian.

Jak to wygląda?

Przez 30 dni będziesz otrzymywał/a ćwiczenia, schematy oraz porady do wykonania oraz materiały do nauki, dwa razy w tygodniu spotkamy się online i przeanalizujemy biznesy. Wszystko będzie się odbywać na specjalnej platformie.

Faktura i zwroty

Działam w PL i wystawiam FV z 23% VAT-em. Jeśli nie uda się nam odnieść sukcesu – gwarantuje zwrot ale na pewnych warunkach.

Czy mój biznes się nada?

Szkolenie jest uniwersalne dla każdej branży a sukces to wypadkowa mojej wiedzy i Twojej determinacji. Ja od siebie daje maks – pytanie czy ty dasz. Jeżeli tak to nam się uda. 

Kto prowadzi szkolenie

Mateusz Grabowski – Wykładowca i trener informatyki oraz marketingu. 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla biznesu. Jego szkolenia na Facebook-u obserwuje 250 000 osób.

Zobacz opinie naszych kursantów

Przekonaj się że nie rzucamy słów na wiatr i potrafimy poradzić sobie z każdym projektem

Prowadzący

Jestem Mateusz! Od 10 lat prowadzę szkolenia Marketingowe oraz IT. Pracowałem na uczelni, prowadziłem kampanie reklamowe największych sklepów internetowych, a obecnie pomagam przedsiębiorcom stworzyć jak najlepsze rozwiązania w ich sprzedaży! Masz gwarancję, że w tym wyzwaniu zastosujemy prakatykę popartą wiedzą

Popracujmy razem!

30 dniowy kurs to źródło praktycznej wiedzy gdzie otrzymasz możliwość bezpośredniego kontakt z prowadzącym przez cały okres szkolenia, będziesz pracował/a na sprawdzonych narzędziach i zastosujesz zdobytą wiedzę w swojej branży! 

Trener Mateusz Grabowski

ul. Zygmunta Starego 1/3 44-100 Gliwice NIP: 631-227-39-46

Regulamin