Zaznacz stronę

Uczymy najmłodszych i tych starszych ćwiczenia pamięci 

Kursy dla dzieci i młodzieży – Lista zainteresowanych:

Zapisz się na listę przedpremierową kursów, jest to całkowicie darmowe oraz daje Ci uprawnienia do Mega Zniżek i poinformowaniu o premierze!

Rozwijanie potencjału swoich dzieci jest niezwykle ważne podczas ich dorastania, pamięć jako najistotniejszy element należy priorytetowo cały czas pielęgnować i odpowiednio wykorzystywać w nauce i pasji.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Czego uczymy?

Zapytania do bazy danych MS SQL Server

Wykorzystanie dat

Transakcje w SQL

Zapytania do bazy danych MS SQL Server

Wykorzystanie dat

Transakcje w SQL

Zapytania do bazy danych MS SQL Server

Wykorzystanie dat

Transakcje w SQL

Baza danych jest nieodzownym elementem prawidłowego działania przedsiębiorstwa. Każda firma zbiera informacje, które zapisuje w wybranym miejscu począwszy od kartki papieru, a kończąc na systemach ERP do fakturowania, magazynowania, czy też planowania produkcji.

 

Pełny spis lekcji:

 7-9 lat:

  • przylad
  • przyklad
  • przyklad

10-12 lat:

12-15 lat: 

Świetnie zrobiony kurs. Zasady SQL prosto i jasno przedstawione, do każdej lekcji ćwiczenia wraz z rozwiązaniami.

Aneta K.

Kurs bardzo interesujący. Prowadzący prowadził lekcje w sposób łatwy do przyswojenia materiału. Oby więcej takich kursów!

 Radosław W.

Dziękuje Darku za przybliżenie mi kursu SQL! Bardzo mi się podobało

Mateusz G.

Bardzo dobry kurs, wszystko wyjaśnione krok po kroku. Teoria ułożona bardzo sensownie, zadania po każdym z tematów i quizy sprawdzające wiedzę sprawiły, że kurs był bardzo przydatny. Każdemu kto potrzebuje dobrze posługiwać się językiem zapytań w SQL polecam ten kurs. Trener zrobił kawał świetnej roboty.

Agnieszka S.

Przejrzyście i systematycznie autor wprowadza w teorię baz danych, a następnie przechodzi do zagadnień praktycznych. Tematy omówione są w sposób wyczerpujący i zrozumiały.

Igor Z.

Dziękuje Darku za przybliżenie mi kursu SQL! Bardzo mi się podobało

Mateusz G.

Właścicielem marki jest ITBT Mateusz Grabowski ul. Zygmunta Starego 1/3 44-100 Gliwice NIP: 631-227-39-46